Połczyn-Zdrój

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 990 000 PLN
Cena za m2
523,67 PLN
Powierzchnia
5 709,70 m2
Powierzchnia działki
5 556 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Medyczne
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Hotel
Rok budowy
1874
Numer oferty
WNF00164

Opis nieruchomości

Polecam wyjątkową perełkę w województwie Zachodniopomorskim!

Ofertę stanowi wyjątkowy zespół budynków z przeznaczeniem hotelowo-sanatoryjnym i uzdrowiskowym. Okoliczne tereny słyną ze swych uzdrowiskowych właściwości, a naturalnie występujące borowiny są wykorzystywane do leczniczych zabiegów.

Obiekt o łącznej powierzchni 5 709,70 mkw. składa się z:

Budynku Głównego, który stanowi perłę w historii miasta, a pierwsze wzmianki o działalności sanatoryjnej dla tego budynku pochodzą z 1874 roku. Działalność swoją rozpoczynał jako Sanatorium Johannisbad i już od tamtych czasów cieszył się dużą popularnością. Ta część budynku wymaga największych nakładów remontowych i generalnego remontu.

Budynek wraz z windą nowego typu, przechodził wiele modernizacji. Budynek ma łączna powierzchnię 3 313,70 mkw., na którą składa się między innymi:
-71 pokoi dwuosobowych, każdy z prywatną łazienką
-kuchnia wraz z pomieszczeniami gospodarczymi
-wysoka na dwie kondygnację jadalnia i kawiarnia o łącznej powierzchni ponad 330 mkw.
-pomieszczenia usługowo-rozrywkowe
-pomieszczenia leczniczo-zabiegowe

Budynku Zabiegowo-Basenowego, o łącznej powierzchni 274,50 mkw., w którym poza wspomnianym basenem znajduje się sauna, jacuzzi i pomieszczenia zabiegowe.

Budynku stanowiącego Skrzydło Dodatkowe, które zostało w pełni wybudowane w 2004 roku. Poza standardowymi rozwiązaniami jakie są stosowany w nowo budowanych obiektach jak windy, zadbano tutaj, żeby większość pokoi dla gości była dodatkowo wyposażona w balkon. Na powierzchnię 1 591,60 mkw. składa się:
-38 pokoi dwuosobowych, każdy z prywatną łazienką
-kilka apartamentów
-pomieszczenia rekreacyjno-zabiegowe i lecznicze
-pomieszczenia socjalne

Budynku Wielofunkcyjnego, o łącznej powierzchni 338,50 mkw., gdzie znajdują się:
-pralnia
-magiel
-kotłownia
-pokoje socjalne wraz z zapleczem

Budynku Mieszkalno-Administracyjnego o łącznej powierzchni 191,40 mkw., gdzie znajdziemy pokoje mieszkalne, które mogą również pełnić funkcję administracyjną.

Na działce znajduję się również Budynek Groty Solnej, na który została wydana zgoda na rozbiórkę, dlatego też jego powierzchnia nie została uwzględniona.

Wszystkie budynki znajdują się na działkach o łącznej powierzchni 5 556 mkw. tworząc zabudowę zapewniającą dostęp do terenów zielonych zarówno z zewnątrz, jak i pośród nich poprzez pięknie wygospodarowaną część na duże patio wraz z nasadzeniami.

Obiekt stanowi ogromny potencjał zarówno w zakresie usług hotelowo-sanatoryjnych wraz z bazą leczniczo-basenową, jak również w zakresie brakujących w tej okolicy domów seniora, z pełnym zapleczem rehabilitacyjnym.

Usytuowanie budynków na działce i różnorodny w poszczególnych budynkach zakres prac do przeprowadzenia pozwala na przeprowadzania prac etapami (budynkami), co może mieć znaczący wpływ na szybszy zysk z inwestycji.

Zapraszam do osobistej weryfikacji, klucze w biurze!

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus, Kolej, PKS, Autobus

Kontakt

Szymon Senderowicz

Szymon Senderowicz

Telefon:
664 416 037
E-mail:
s.senderowicz@wpunktnieruchomosci.pl
Numer licencji:
28398

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę w Punkt Nieruchomości i Finanse Szymon Senderowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest w Punkt Nieruchomości i Finanse Szymon Senderowicz z siedzibą przy ul. Turystyczna 2A, 70-879 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres s.senderowicz@wpunktnieruchomosci.pl… czytaj więcej