Bezrzecze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
215 730 PLN
Cena za m2
235 PLN
Powierzchnia działki
918 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Szambo, Przydomowa oczyszczalnia ścieków, Szambo - szczelne, Szambo - ekologiczne
Dostępne od
2023-04-06
Numer oferty
WNF00034

Opis nieruchomości

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 918 mkw.

Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, ani nie zostały dla niej wydane Warunki Zabudowy. Po obu stronach działki znajdują się budynki mieszkalne jednorodzinne.  Najbliższej budujący się sąsiad uzyskał Warunki Zabudowy według oświadczenia o powierzchni zabudowy około 25%.

Działka posiada faktyczny dostęp do drogi publicznej, ale aktualnie nie posiada prawnego dostępu do drogi publicznej- zakup dla Klienta gotówkowego. Możliwość ustanowienia dostępu do drogi poprzez zakup udziałów od sąsiadów (najszybsza opcja), bądź poprzez ustanowienie "drogi koniecznej" (dłuższa opcja, ale zgodnie z przepisami pewna).

Działka o kształcie trapeza o wymiarach około 31mx25m. Idealnie nadaje się na dom jednorodzinny, bądź w zabudowie bliźniaczej.

Prąd bezpośrednio przy działce, gaz około 150 metrów od działki, a woda około 210 metrów od działki (rekomendowana studnia głębinowa). Kanalizacja w postaci szamba, bądź ekologicznej przydomowej oczyszczalni w zależności od otrzymanych warunków.

W najbliższym otoczeniu szkoła, przedszkole sklepy, tereny zielone i komunikacja.


Zapraszam do osobistej weryfikacji!


Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Las, Park, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Zabudowa niska, Apteka, Bazarek, Sklep, Restauracja, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Szymon Senderowicz

Szymon Senderowicz

Telefon:
664 416 037
E-mail:
s.senderowicz@wpunktnieruchomosci.pl
Numer licencji:
28398

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę w Punkt Nieruchomości i Finanse Szymon Senderowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest w Punkt Nieruchomości i Finanse Szymon Senderowicz z siedzibą przy Leszczynowa 23, 70-764 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres s.senderowicz@wpunktnieruchomosci.pl… czytaj więcej