Kredyty

Pomoc w kredytach

Pomoc w kredytach i badanie zdolności kredytowej

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości, ale nie wiesz czy masz zdolność kredytową? Masz obawy, że wniosek kredytowy możesz złożyć dopiero po podpisaniu umowy przedwstępnej i wpłaceniu zadatku?

Umów się na świeżo parzoną kawę, podczas której zweryfikujemy Twoją zdolność kredytową i zadbamy o to, żebyś przeszedł weryfikację zanim wpłacisz jakiekolwiek środki.

Ofert kredytów z kilkunastu banków!

W Naszej ofercie dla Ciebie posiadamy oferty kilkunastu banków w zakresie:

  • kredytów hipotecznych
  • kredytów inwestycyjnych
  • pożyczek hipotecznych
  • kredytów gotówkowych
  • kredytów firmowych

Nasz niezależny Ekspert Kredytowy zbada Twoją zdolność kredytową i przegotuje kompleksowe porównanie ofert na rynku…. I co dalej?
I na tym nie koniec! Przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskania finansowania do momentu wypłaty środków i ustanowienia wszystkich zabezpieczeń wymaganych przez bank.
Ale to dalej nie wszystko! Ekspert pozostaje do Twojej dyspozycji przez cały okres obsługi kredytu, a nawet po niej. Zawsze możesz liczyć na weryfikację i wsparcie.


Trafiłeś w Punkt!

Umów się z Naszym Ekspertem Kredytowym, który sprawdzi Twoje możliwości we wszystkich bankach, a jeżeli zajdzie taka potrzeba wspólnie opracujemy strategię zwiększenia zdolności kredytowej.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: